CP8530345
Numărul produsului DigiKey
2223-CP8530345-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP8530345
Descriere
PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 57,7W la 27°C 8.5 A –
Categorie
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
3,45mm
Serie
Număr de etape
1
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
8.5 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
11.8 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
1.15 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30,00mm L x 30,00mm W
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
57,7W la 27°C