CP604395H
Numărul produsului DigiKey
102-4051-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP604395H
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 55,6W la 27°C 6 A 80°C
Modele EDA/CAD
CP604395H Modele
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Înălțime
3,94mm
Ambalaj
Tavă
Curent - Max
6 A
Tensiune - Max
15.7 V
Rezistență
2.2 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
55,6W la 27°C