CP603395H
Numărul produsului DigiKey
102-4050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP603395H
Descriere
PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A,
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 31,1W la 27°C 6 A 80°C
Modele EDA/CAD
CP603395H Modele
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Înălțime
3,95mm
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
6 A
Tensiune - Max
8.8 V
Rezistență
1.25 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30,00mm L x 30,00mm W
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
31,1W la 27°C