CP602040395H
Numărul produsului DigiKey
102-4691-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP602040395H
Descriere
PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 27,5W la 27°C 6 A 80°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP602040395H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
3,95mm
Serie
Număr de etape
1
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
6 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
7.6 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
1.09 Ohms
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 40,00mm L x 20,00mm l
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
27,5W la 27°C