CP394044365
Numărul produsului DigiKey
2223-CP394044365-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP394044365
Descriere
PELTIER, 40 X 44 X 3.65, 3.9 A,
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 71,8W la 27°C 3.9 A –
Categorie
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Înălțime
3,65mm
Curent - Max
3.9 A
Tensiune - Max
32.5 V
Rezistență
6.95 Ohms
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 44,00mm L x 40,50mm l
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
71,8W la 27°C