CP393365H
Numărul produsului DigiKey
102-4047-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP393365H
Descriere
PELTIER, 30 X 30 X 3.65 MM, 3.9
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 35,2W la 27°C 3.9 A 80°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP393365H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Înălțime
3,65mm
Curent - Max
3.9 A
Tensiune - Max
15.7 V
Rezistență
3.5 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30,00mm L x 30,00mm W
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
35,2W la 27°C