CP303385H
Numărul produsului DigiKey
102-4045-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP303385H
Descriere
PELTIER, 30 X 30 X 3.85 MM, 3 A,
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 29,8W la 27°C 3 A 80°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP303385H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
3,85mm
Serie
Număr de etape
1
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
3 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
15.7 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
4 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30,00mm L x 30,00mm W
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
29,8W la 27°C