CP2088-258P
Numărul produsului DigiKey
2223-CP2088-258P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP2088-258P
Descriere
PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.58 MM, 2
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 4,3W la 27°C 2 A 150°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP2088-258P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
2,58mm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Număr de etape
2
Serie
Curent - Max
2 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Max
3.8 V
Stare piesă
Activ
Rezistență
1.43 Ohms
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 8,80mm L x 8,80mm W
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
4,3W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C