CP147660-236P
Numărul produsului DigiKey
2223-CP147660-236P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP147660-236P
Descriere
PELTIER, 7.6 X 6 X 2.36 MM, 1.4
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 1,6W la 27°C 1.4 A 150°C
Modele EDA/CAD
CP147660-236P Modele
Înălțime
2,36mm
Număr de etape
2
Serie
Curent - Max
1.4 A
Tensiune - Max
2 V
Rezistență
1.17 Ohms
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 7,60mm L x 6,00mm l
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
1,6W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C