CP115035335
Numărul produsului DigiKey
2223-CP115035335-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP115035335
Descriere
PELTIER, 50 X 35 X 3.35 MM, 11 A
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 106,0W la 27°C 11 A –
Modele EDA/CAD
CP115035335 Modele
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C
Înălțime
3,35mm
Serie
Număr de etape
1
Curent - Max
11 A
Tensiune - Max
16.8 V
Rezistență
1.18 Ohms
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 50,00mm L x 35,00mm l
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
106,0W la 27°C