CP1130325
Numărul produsului DigiKey
2223-CP1130325-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP1130325
Descriere
PELTIER, 30 X 30 X 3.25, 11 A, W
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 74,7W la 27°C 11 A –
Modele EDA/CAD
CP1130325 Modele
Delta Tmax la Th
68°C la 27°C
Înălțime
3,25mm
Serie
Număr de etape
1
Curent - Max
11 A
Tensiune - Max
11.8 V
Rezistență
900 mOhms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30,00mm L x 30,00mm W
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
74,7W la 27°C