CP106283-29P
Numărul produsului DigiKey
2223-CP106283-29P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP106283-29P
Descriere
PELTIER, 6.2 X 8.3 X 2.9 MM, 1 A
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 1,3W la 27°C 1 A 150°C
Modele EDA/CAD
CP106283-29P Modele
Înălțime
2,90mm
Număr de etape
2
Serie
Curent - Max
1 A
Tensiune - Max
2.1 V
Rezistență
1.57 Ohms
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 6,20mm L x 8,30mm l
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
1,3W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C