CP1062-268 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Tark Thermal Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
TEC (răcitor termoelectric) 0,9W la 27°C 1 A 150°C
How to Select a Peltier Module
CP1062-268
Numărul produsului DigiKey
2223-CP1062-268-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP1062-268
Descriere
PELTIER, 6.2 X 6.2 X 2.68 MM, 1
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP1062-268 Modele
Înălțime
2,68mm
Număr de etape
2
Serie
Curent - Max
1 A
Tensiune - Max
1.4 V
Rezistență
1.04 Ohms
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 6,20mm L x 6,20mm W
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
0,9W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C