CP100-40635
Numărul produsului DigiKey
2223-CP100-40635-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP100-40635
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 62,0W la 27°C 10 A –
Categorie
Delta Tmax la Th
85°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
6,35mm
Serie
Număr de etape
2
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
10 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
16.1 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
1.36 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
Qmax la Th
62,0W la 27°C