CP074933-277P
Numărul produsului DigiKey
2223-CP074933-277P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP074933-277P
Descriere
PELTIER, 4.9 X 3.3 X 2.77 MM, 0.
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 0,6W la 27°C 0.7 A 150°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP074933-277P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
2,77mm
Număr de etape
1
Serie
Curent - Max
0.7 A
Tensiune - Max
1.3 V
Rezistență
1.43 Ohms
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 4,90mm L x 3,30mm l
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
0,6W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C