CP073450-238
Numărul produsului DigiKey
2223-CP073450-238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP073450-238
Descriere
PELTIER, 3.4 X 5 X 2.38 MM, 0.7
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 0,4W la 27°C 0.7 A 150°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP073450-238 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
2,38mm
Număr de etape
1
Serie
Curent - Max
0.7 A
Tensiune - Max
1 V
Rezistență
1.04 Ohms
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 3,40mm L x 5,00mm l
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
0,4W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C