CP0734-277P
Numărul produsului DigiKey
2223-CP0734-277P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP0734-277P
Descriere
PELTIER, 3.4 X 3.4 X 2.77 MM, 0.
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 0,2W la 27°C 0.7 A 150°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP0734-277P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
2,77mm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Număr de etape
1
Serie
Curent - Max
0.7 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Max
0.5 V
Stare piesă
Activ
Rezistență
520 mOhms
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Temperatură de funcționare
150°C
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,40mm L x 3,40mm W
Caracteristici
Fire derivație, Neetanșat
Qmax la Th
0,2W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
70°C la 27°C