CP065-4070
Numărul produsului DigiKey
2223-CP065-4070-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP065-4070
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 7 MM, 6.5 A,
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 40,6W la 27°C 6.5 A 104°C
Categorie
Delta Tmax la Th
93°C la 27°C
Număr de etape
2
Curent - Max
6.5 A
Tensiune - Max
14.6 V
Rezistență
2.25 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
104°C
Qmax la Th
40,6W la 27°C