CP059-40635
Numărul produsului DigiKey
2223-CP059-40635-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP059-40635
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 5.9
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 36,0W la 27°C 5.9 A 100°C
Categorie
Delta Tmax la Th
90°C la 27°C
Număr de etape
2
Curent - Max
5.9 A
Tensiune - Max
14.6 V
Rezistență
2.3 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
100°C
Qmax la Th
36,0W la 27°C