CP042-4081
Numărul produsului DigiKey
2223-CP042-4081-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP042-4081
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 8.1 MM, 4.2 A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 27,7W la 27°C 4.2 A 104°C
Categorie
Delta Tmax la Th
91°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
Serie
Număr de etape
2
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
4.2 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
14.4 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
3.25 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
104°C
Qmax la Th
27,7W la 27°C