CMC-6018-44L100
Numărul produsului DigiKey
102-5625-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CMC-6018-44L100
Descriere
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Hz ~ 20 kHz Analogic Microfon Condensator Electret 2 V ~ 10 V Omnidirecțional (-44dB ±3dB la 94dB SPL) Conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMC-6018-44L100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Impedanță
2.2 kOhms
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tensiune - Nominală
2 V
Serie
Interval de tensiune
2 V ~ 10 V
Ambalaj
Cutie
Curent - Alimentare
500 µA
Stare piesă
Activ
Localizare port
Parte superioară
Tip
Condensator Electret
Valori nominale
Tip ieșire
Analogic
Terminație
Conductori de sârmă
Direcție
Omnidirecțional
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Interval de frecvență
100 Hz ~ 20 kHz
Înălțime (Max)
0,079" (2,00mm)