CFM-A238S-132-480-22 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Same Sky (Formerly CUI Devices)
În stoc: 0
Fișă de date
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Manșon 123,6CFM (3,46m³/min) 4 conductori de sârmă
CFM-A238S-132-480-22
Numărul produsului DigiKey
2223-CFM-A238S-132-480-22-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-A238S-132-480-22
Descriere
FAN AXIAL 120X37.5MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM-A238S-132-480-22 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Zgomot
48,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
10.32 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
37,50mm
Greutate
Flux de aer
123,6CFM (3,46m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,860A
Presiune statică
0,340inH2O (84,7Pa)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.
Tip lagăr
Manșon
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
30000h la 25°C