CFM-A225C-120-350
Numărul produsului DigiKey
2223-CFM-A225C-120-350-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-A225C-120-350
Descriere
FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Manșon magnetic omniCOOL™ 69,7CFM (1,95m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
37,8dB(A)
Prod.
Putere (wați)
2.76 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
25,40mm
Greutate
Flux de aer
69,7CFM (1,95m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,230A
Presiune statică
0,100inH2O (24,9Pa)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.
Tip lagăr
Manșon magnetic omniCOOL™
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
40000h la 40°C