CFM-8038S-240-449
Numărul produsului DigiKey
2223-CFM-8038S-240-449-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-8038S-240-449
Descriere
FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Manșon 49,4CFM (1,38m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM-8038S-240-449 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
5.76 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
Lățime
37,60mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,240A
Flux de aer
49,4CFM (1,38m³/min)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Presiune statică
0,370inH2O (92,2Pa)
Tip lagăr
Manșon
Durată de funcționare la temp.
30000h la 25°C