CFM-8025V-120-204-20
Numărul produsului DigiKey
102-5609-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-8025V-120-204-20
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Manșon magnetic omniCOOL™ 24,0CFM (0,672m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM-8025V-120-204-20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
580 mW
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,165lb (74,84g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,048A
Flux de aer
24,0CFM (0,672m³/min)
Interval de tensiune
4,5 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,070inH2O (17,4Pa)
Tip lagăr
Manșon magnetic omniCOOL™
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C