CFM-8020CF-135-346-20
Numărul produsului DigiKey
2223-CFM-8020CF-135-346-20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-8020CF-135-346-20
Descriere
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Manșon magnetic omniCOOL™ 34,3CFM (0,960m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
34,7dB(A)
Prod.
Putere (wați)
1.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
20,00mm
Greutate
Flux de aer
34,3CFM (0,960m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,150A
Presiune statică
0,140inH2O (34,9Pa)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.
Tip lagăr
Manșon magnetic omniCOOL™
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
40000h la 40°C