CFM-4020BF-095-342-20
Numărul produsului DigiKey
2223-CFM-4020BF-095-342-20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM-4020BF-095-342-20
Descriere
FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 5V c.c. Pătrat - 40mm L x 40mm Î Sferă 11,9CFM (0,333m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
34,2dB(A)
Prod.
Putere (wați)
2.25 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40mm L x 40mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
20,00mm
Greutate
Flux de aer
11,9CFM (0,333m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,450A
Presiune statică
0,410inH2O (102,1Pa)
Interval de tensiune
4,5 – 5,5V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C