CEB-44D06
Numărul produsului DigiKey
102-1170-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-44D06
Descriere
BUZZER ELEMENT STD 600HZ 44MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Hz Standard Element sonerie 20V p-p 1,732" diam. (44,00mm) 1 kOhms
Modele EDA/CAD
CEB-44D06 Modele
Tip
Standard
Impedanță
1 kOhms
Serie
Capacitanță la frecvență
70000pF la 120Hz
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
1,732" diam. (44,00mm)
Frecvență
600 Hz
Tensiune - Intrare (Max)
20V p-p