CEB-35D26
Numărul produsului DigiKey
102-1128-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-35D26
Descriere
BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.6 kHz Standard Element sonerie 30V p-p 1,378" diam. (35,00mm) 300 Ohms
Modele EDA/CAD
CEB-35D26 Modele
Tip
Standard
Impedanță
300 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
30000pF la 1kHz
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Frecvență
2.6 kHz
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p