CEB-27D44 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
PUI Audio, Inc.
În stoc: 2.749
Fișă de date
4.6 kHz Standard Element sonerie 30V p-p 1,063" diam. (27,00mm) 250 Ohms
CEB-27D44
Numărul produsului DigiKey
102-1127-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-27D44
Descriere
BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ 27MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CEB-27D44 Modele
Tip
Standard
Impedanță
250 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
16000pF la 1kHz
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
1,063" diam. (27,00mm)
Frecvență
4.6 kHz
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p