CEB-27032-L100
Numărul produsului DigiKey
2223-CEB-27032-L100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-27032-L100
Descriere
PIEZO DISC 27X.32MM, LEAD WIRES
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.5 kHz Feedback Element sonerie 30V p-p 1,063" diam. (27,00mm) 200 Ohms
Categorie
Tip
Feedback
Impedanță
200 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
30000pF la 100Hz
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Mărime/Dimensiune
1,063" diam. (27,00mm)
Frecvență
3.5 kHz
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p