CEB-20FD64
Numărul produsului DigiKey
102-1129-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-20FD64
Descriere
BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.4 kHz Feedback Element sonerie 30V p-p 0,787" diam. (20,00mm) 400 Ohms
Modele EDA/CAD
CEB-20FD64 Modele
Tip
Feedback
Impedanță
400 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
10000pF la 1kHz
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
0,787" diam. (20,00mm)
Frecvență
6.4 kHz
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p