CEB-20D64
Numărul produsului DigiKey
102-1126-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CEB-20D64
Descriere
BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.5 kHz Standard Element sonerie 30V p-p 0,787" diam. (20,00mm) 350 Ohms
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CEB-20D64 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip
Standard
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedanță
350 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
13000pF la 120Hz
Ambalaj
Pungă
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,787" diam. (20,00mm)
Frecvență
6.5 kHz
Terminație
Conductori de sârmă
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p