CAF-A238S-220-300
Numărul produsului DigiKey
2223-CAF-A238S-220-300-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CAF-A238S-220-300
Descriere
AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 220V c.a. Pătrat - 119,5mm L x 119,5mm Î Manșon 52,4CFM (1,47m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
29,9dB(A)
Putere (wați)
7,10W
Serie
RPM
RPM 1800
Tensiune - Nominală
220V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119,5mm L x 119,5mm Î
Lățime
38,50mm
Greutate
Flux de aer
52,4CFM (1,47m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,070A
Presiune statică
0,080inH2O (19,9Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Manșon
Durată de funcționare la temp.
30000h la 25°C