CAF-A225B-220-350
Numărul produsului DigiKey
2223-CAF-A225B-220-350-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CAF-A225B-220-350
Descriere
AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 220 ~
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 220V c.a. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 53,9CFM (1,51m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
37,3dB(A)
Putere (wați)
11,50W
Serie
RPM
RPM 2000
Tensiune - Nominală
220V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Lățime
25,8mm
Greutate
Flux de aer
53,9CFM (1,51m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,100A
Presiune statică
0,100inH2O (24,9Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Durată de funcționare la temp.
70000h la 25°C