63YXM10MEFCT15X11
Numărul produsului DigiKey
63YXM10MEFCT15X11-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
63YXM10MEFCT15X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
63YXM10MEFCT15X11 Modele
Categorie
Polarizare
Polar
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
33.6 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
80 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C