63PFV10M6.3X6.1
Numărul produsului DigiKey
1189-3796-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-3796-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-3796-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
63PFV10M6.3X6.1
Descriere
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 120mOhm 4000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
63PFV10M6.3X6.1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
Rubycon
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
350 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
700 mA @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
10 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C