63MU103KZ12012
Numărul produsului DigiKey
1189-63MU103KZ12012TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-63MU103KZ12012CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-63MU103KZ12012DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
63MU103KZ12012
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 63VDC 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă – 63V Acrilic, Metalizat 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
63MU103KZ12012 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
63V