50ZLH100MEFCTA8X11.5
Numărul produsului DigiKey
1189-50ZLH100MEFCTA8X11.5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-50ZLH100MEFCTA8X11.5TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
50ZLH100MEFCTA8X11.5
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 8000h la 105°C
Modele EDA/CAD
50ZLH100MEFCTA8X11.5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
362 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
74 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Durată de funcționare la temp.
8000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C