50ZLH100MEFCT78X11.5
Numărul produsului DigiKey
1189-4025-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-4025-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
50ZLH100MEFCT78X11.5
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 8000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
50ZLH100MEFCT78X11.5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
362 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
74 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
8000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C