50YXJ10MTA5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-50YXJ10MTA5X11CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-50YXJ10MTA5X11TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXJ10MTA5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
50YXJ10MTA5X11 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
42 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
100 mA @ 100 kHz
Impedanță
1.5 Ohms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C