50YXJ10MTA5X11 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 50YXJ10MTA5X11 |
Descriere | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 50YXJ10MTA5X11 Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 42 mA @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 100 mA @ 100 kHz |
Stare piesă Activ | Impedanță 1.5 Ohms |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,197" (5,00mm) |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 0,197" diam. (5,00mm) |
Tensiune - Nominală 50 V | Înălțime - Montat (Max) 0,492" (12,50mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Suprafață montaj la suprafață – |
Durată de funcționare la temp. 5000h la 105°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -40°C – 105°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |