50MU103KY11608 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 50MU103KY11608 |
Descriere | CAP FILM 10000PF 10% 50VDC 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10000 pF Condensator cu peliculă – 50V Acrilic, Metalizat 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 50MU103KY11608 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Prod. | Tip montare Montare pe suprafață |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,031" (0,80mm) |
Capacitanță | Terminație Plăcuțe de lipit |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații – |
Valoare nominală tensiune - C.a. – | Aplicații Legătură c.c., Filtrare DC |
Valoare nominală tensiune - C.c. 50V | Valori nominale – |