50MU103KY11608
Numărul produsului DigiKey
1189-50MU103KY11608TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-50MU103KY11608CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-50MU103KY11608DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
50MU103KY11608
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 50VDC 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă – 50V Acrilic, Metalizat 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
50MU103KY11608 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V