50CZE100M10X9
Numărul produsului DigiKey
1189-50CZE100M10X9-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
50CZE100M10X9
Descriere
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 28mOhm 10000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Rubycon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
300 mA @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
28mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C