450MXC390MEFCSN35X40
Numărul produsului DigiKey
1189-3761-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
450MXC390MEFCSN35X40
Descriere
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
Referință client
Descriere detaliată
390 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare – 3000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
450MXC390MEFCSN35X40 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.65 A @ 120 Hz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.31 A @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C