35ZLH680MEFC10X23
Numărul produsului DigiKey
1189-1749-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
35ZLH680MEFC10X23
Descriere
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35ZLH680MEFC10X23 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.238 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.25 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
18 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
0,984" (25,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C