35PZK390M10X9
Numărul produsului DigiKey
1189-35PZK390M10X9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
35PZK390M10X9
Descriere
CAP ALUM HYBRID 390UF 20% 35V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 20mOhm 4000h la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Rubycon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
420 mA @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.8 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
390 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C