35MU683KZ12012
Numărul produsului DigiKey
1189-4334-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-4334-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-4334-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
35MU683KZ12012
Descriere
CAP FILM 0.068UF 10% 35VDC 0805
Descriere detaliată
0.068 µF Condensator cu peliculă – 35V Acrilic, Metalizat 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
35MU683KZ12012 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Toleranță
±10%
Valoare nominală tensiune - C.c.
35V