25YXS100MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-25YXS100MEFC5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25YXS100MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 3000h la 105°C
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
105 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
210 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
580 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C